Saatler: Pazartesi - Cumartesi 8.00 - 18.00

Takip Edin:

FRT İtfaiye
FRT İTFAİYE

Hakkımızda

FRT İTFAİYE: Belediye Hizmet Araçları İmalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Üretim Halkamızın İçinde;

Hidrolik merdivenli itfaiye aracı, itfaiye arazöz, araç üstü cenaze yıkama aracı, römork üstü cenaze yıkama aracı, açık ve kapalı tip cenaze taşıma aracı, çöp toplama aracı,kanal açma aracı, asit tankeri, motorsuz karavan, arama kurtarma aracı, traktör tipi tanker, sulama arazöz, vidanjör,römork tipi vidanjör ve vidanjör arazöz araçları yer almaktadır.

Ayrıca; Firmamızda Belediye hizmet araçlarının bakım, onarım ve komple revizyonu da yapılmaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Belediye hizmet araçları imalat sektöründe, ismimizin aranılan ve anılan bir firma olmasını sağlamak.

Misyonumuz

Faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

İletişim Adresleri

Horozluhan Mah. Ardıçkuşu Sok. No: 160
Selçuklu / KONYA
0 332 502 09 25
0 506 466 23 12